Одеська національна академія харчових технологій
Єгоров Богдан Вікторович - д.т.н., проф., ректор Одеської національної академії харчових технологій

  ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ – це один з найбільших ВНЗ країни ІV рівня акредитації з підготовки високопрофесійних фахівців за спеціальностями харчової та зернопереробної промисловості за багаторівневою системою бакалавр-спеціаліст-магістр за денною і заочною формами навчання з кращими традиціями інженерної освіти з 1902 року. За 110 років свого існування академія підготувала більше 65 тисяч фахівців для харчової і зернопереробної промисловості як для України, так і для Росії, Молдови, Грузії, Казахстану, Китаю, Монголії та інших країн світу.
   В академії впроваджено ступеневий принцип вищої освіти: від молодшого спеціаліста до бакалавра, спеціаліста, магістра, кандидата та доктора наук. До складу академії входять Одеський технічний коледж, Одеський механіко-технологічний технікум, Одеський технікум промислової автоматики, Одеський технікум газової та нафтової промисловості, центр управління прийомом на навчання, 11 факультетів денної та заочної форм навчання, на яких можна отримати одну з 85 спеціальностей та спеціалізацій харчового або економічного профілю. Також до складу академії входить інститут післядипломної освіти та підвищення кваліфікації спеціалістів харчової та зернопереробної промисловості. Постійно відкриваються нові спеціальності і спеціалізації. Велика увага в академії приділяється зв’язкам з промисловістю, для чого щорічно проводиться «Ярмарок вакансій», в якому приймають участь провідні підприємства України.
   Великий науковий та кадровий потенціал, багаторічні традиції Одеської національної академії харчових технологій є надійною заставою її подальшого успішного розвитку.

Адреса:
65039,Україна, м. Одесса, вул. Канатна, 112
тел/факс: (048) 725-32-84
E-mail: postmaster@onaft.edu.ua
           www.osaft.odessa.ua