ПОГ АПВТ "Фірма Ласка"

Чередник Константин Валентинович - генеральний директор ПОГ АПВТ «Фірма Ласка»

 Група компаній «Ласка» - один з лідерів української індустрії морозива та заморожених продуктів. Нині продукція підприємств широко представлена на ринку в усіх регіонах України, а також за її межами. Морозиво «Ласка», крім України, активно реалізується у Молдові, Азербайджані, Грузії, Казахстані, Ізраїлі, Сполучених Штатах Америки та ін.

   «Все починалось з далекого тепер 2000 року, коли буквально «з нуля» було збудовано перші потужності фабрики. Тодішнє вироництво морозива «Ласка» складалося з пункту прийому молока, мийки молочних цистерн, варильного відділення, фасувального цеху, холодильного обладнання, лінії виробництва вафельного стаканчика» - згадує генеральний директор підприємства Костянтин Валентинович Чередник. На сьогодні ж, за словами керівника компанії, «Фірма Ласка» виробляє лише морозива понад 100 видів, а потужність виробництва є однією з найбільших в Україні.

   Фірма є переможницею Міжнародного академічного рейтингу «Золота фортуна» (2006-2007 рр.), кілька років поспіль є дипломантом Загальнодержавної виставкової акції «Барвиста Україна» та Всеукраїнського конкурсу-виставки «Кращий вітчизняний товар» (2007, 2008, 2009 роки) і агаторазовимлауреатом виставок «Світ морозива та холоду» та «Молочна і м'ясна індустрія XXI століття» (з 2007 року по теперішній рік включно).

   Тут доречно звернути увагу на те, що з 1 листопада 2002 р. підприємство є активним членом громадського об'єднання Асоціація українських виробників «Морозиво і заморожені продукти», а її керівник - Костянтин Валентинович Чередник є членом Спостережної Ради директорів. «Разом з іншими підприємствами галузі ПГО «АПВТ» - «Фірма Ласка» у складі АУВМіЗП брала участь у розробці ДСТУ на заморожену продукцію. А зараз ми співпрацюємо з Асоціацією на інформаційній, правовій, науковій нивах та в інших сферах» - додає К.В. Чередник. Зауважимо, що агато років Група компаній «Ласка» традиційно бере активну участь у виставках і фестивалях морозива, які проводить Асоціація.

Адреса:
25014,Україна, м. Кіровоград, вул. Терешкової, 217
Тел./факс: +38(0522)56-73-80
E-mail: office@laska.ua
           www.laska.ua