Асоціація українських виробників «Морозиво і заморожені продукти»

   АУВМ і ЗП - потужне громадське об'єднання, що створене 30 жовтня 2001 року, до складу якого входить 36 організацій. Це підприємства – виробники морозива і заморожених продуктів в Україні:
  ПАТ «Житомирський маслозавод» (ТМ «РУДЬ», ТМ «Шеф-кухар»); ТОВ «Хладопром» (ТМ «Хладик»); ТОВ «Ласунка» (ТМ «Ласунка»); ПАТ «Вінтер» (ТМ «Вінтер»); ПОГ АПВТ «Фірма Ласка» (ТМ «Ласка», ТМ «Щедров», ТМ «Моя бабуля»); ПрАТ «Геркулес» (ТМ «Геркулес», ТМ «Застольні», ТМ «Добриня»); ТОВ "Ажур фроузен фуд" (ТМ "Ажур"); ТОВ «Торговий Дім Левада» (ТМ «Левада»), ФОП Бородіна Л.В. (ТМ «ОСА», ТМ «Коло», ТМ «Мамині»); ТОВ «Пирятинський делікатес» (ТМ «SMACOM») та інші, а також підприємства супутніх галузей: ТОВ «Агропереробка», ТОВ «Галичина Ласунка», ТОВ «Тотал», ТОВ «Крона», ТОВ «Україна-Сервіс», ТОВ "Інтерстрач Україна", ТОВ "Компанія "Юнівест Маркетинг", ТОВ "Еврокул", ТОВ «Шоколадна компанія «МиР», ТОВ «Трелакс Пак», ПП «Галафрут», ПП «Текстра -Віта», ТОВ ВЗФ «Кіровоградвторма». Крім того, до складу Асоціації входять наукові установи: Інститут продовольчих ресурсів НААН України, Національний університет харчових технологій; Київський національний торговельно-економічний університет; Донецький національний університет економіки і торгівлі ім. Туган-Барановського ; Одеська національна академія харчових технологій та організації з рекламної та видавничої діяльності: ПП «РІА Марко Пак» - журнали «Мир продуктов», «Мир упаковки» "Молочная индустрия", ТОВ «Смарт-Капітал», журнали «Food UA» та «Food Technologies & Equipment», ТОВ «Компанія БИОПРОМ» - журнали «Продукты & Ингридиенты», «Мясной бізнес», ПП "Сагітта" - журнал "Брутто".
   Асоціація захищає права і інтереси українських виробників, сприяє розвитку виробництва морозива, заморожених продуктів і індустрії холоду, здійснює інформаційну підтримку підприємств, розвиває взаємовигідні зовнішньо-економічні зв'язки, укріплює науково – виробничий потенціал підприємств.
   Асоціація українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» удосконалює нормативно-технічну базу галузей виробництва морозива і заморожених продуктів та розробила:
• ДСТУ 4733:2007 «Морозиво молочне, вершкове, пломбір. Загальні технічні умови»;
• ДСТУ 4734:2007 «Морозиво плодово-ягідне, ароматичне, шербет, лід. Загальні технічні умови»;
• ДСТУ 4735:2007 «Морозиво з комбінованим складом сировини. Загальні технічні умови»;
• Зміни № 2 до ДСТУ 4733:2007, ДСТУ 4735:2007, ДСТУ 4735:2007;
• Типову технологічну інструкцію до вищезазначених трьох національних стандартів на морозиво;
• Типову технологічну інструкцію до Змін № 1, 2 на морозиво;
• ДСТУ 7623:2014 «Глазур та покриття для морозива. Загальні технічні умови»;
• Технологічну інструкцію з виробництва глазурі та покриття для морозива до ДСТУ 7623:2014;
• Закінчується розробка проекту ДСТУ "М'яке морозиво та суміші для його виготовлення. Загальні технічні умови" та Технологічну інструкцію до нього.
• Спільно з Інститутом продовольчих ресурсів УААН - ДСТУ 6028:2008 «Напівфабрикати з м’ясом в тістовій оболонці. Загальні технічні умови»;
• Типову технологічну інструкцію до вищезазначеного стандарту;
• «Методику визначення кісткового залишку в продуктах з м’ясом»;
• Зміни №1 та Зміни №2 до ДСТУ 4437:2005 «Напівфабрикати м’ясні та м’ясорослинні посічені. Загальні технічні умови»;
   Асоціація приймала участь у розробці:
• ДСТУ 4837:2007 «Фрукти та ягоди швидкозаморожені. Технічні умови»;
З ініціативи Асоціації:
• На базі спеціальності «Технологія молока і молочних продуктів» в ВУЗах, з дозволу Міністерства освіти України, впроваджено спеціалізацію «Технологія морозива»;
• Розроблено та видано навчальний посібник «Технологія морозива» для студентів і аспірантів профільних навчальних закладів (Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Лист №1/11-5450 від 21 червня 2010р.);
• Розроблено та видано навчальний посібник «Обладнання для виробництва морозива» для студентів і аспірантів профільних навчальних закладів Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Лист №1/11-10448 від 8 липня 2014р.).

   АУВМ і ЗП входить до складу:
1. Громадської ради при Антимонопольному комітеті України.
2. Громадської ради при Міністерстві аграрної політики та продовольства України,
   При Асоціації створені дві постійно діючі Експертні Ради з морозива та заморожених продуктів, завданням яких є участь в розробленні нормативних документів стосовно виробництва морозива та заморожених продуктів.
   На базі Асоціації відбувається робота Спеціалізованих галузевих дегустаційних комісій з оцінки якості морозива та молочних продуктів, м’ясних та заморожених продуктів, зокрема проводиться оцінка нових видів продукції і надається висновок щодо подальшого поставлення їх на виробництво.
   Раз на два роки, напередодні сезону, Асоціація проводить Міжнародну спеціалізовану виставку «Світ морозива та холоду» & «Молочна і м’ясна індустрія XXI століття».

   Спільно з ПП «РІА Марко Пак» Асоціація видає журнал «Світ морозива та холоду».

   Асоціація українських виробників «Морозиво і заморожені продукти», за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Київської міської державної адміністрації та інших структур, традиційно двічі на рік проводить Всеукраїнські фестивалі морозива, приурочені до Міжнародного Дня захисту дітей та до Дня Незалежності України.
   Асоціація за значний внесок у розвиток галузей виробництва морозива і заморожених продуктів, вагомий внесок у збільшення виробництва, розширення асортименту високоякісної продукції, неодноразово була нагороджена відзнаками Кабінету Міністрів України, Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Контакти:
Україна, 02090, м. Київ
вул. Новаторів 9, оф. А-1
Телефони:
- приймальня:             (044) 292-82-93
- тел/факс:                 (044) 292-08-93
- виконавча дирекція:  (044) 296-70-00
- головний бухгалтер: (044) 558-45-48
E-mail: auvm@auvm.com.ua