Шановний Ігорю Андрійовичу!

Від імені Асоціації українських виробників

«Морозиво і заморожені продукти» та від себе особисто щиро вітаю Вас та всіх співробітників  з 25-річчям заснування ТОВ «Ласунка»

 

   Дотримуючись кращих традицій вітчизняного та світового виробництва Ваша Компанія – провідний виробник морозива в Україні — це не лише рекламний слоган, а й мета існування компанії.

   ТМ "Ласунка" - виробник морозива в Україні з 1997 року. Із самого початку своєї діяльності компанія дотримувалася встановлених стандартів якості, ретельно слідкувала за тим, щоб готова продукція була не тільки смачною, але й повністю безпечною. Розробляючи власні унікальні технології виробництва морозива, ви залишились вірними основним принципам роботи. Саме тому можна не сумніватись, що будь-яка пачка морозива ТМ "Ласунка" - натуральний продукт, створений із найкращих компонентів.

   Наполеглива праця всіх співробітників ТОВ «Ласунка» стала яскравим прикладом того, як оновлення асортименту, новітніх технологій та дотримання національних традицій сприяє поліпшенню якості виробленої продукції.

   Бажаю Вам і Вашому коллективу, міцного здоров’я, щастя, життєвих радощів, благополуччя, оптимізму та успіхів у професійних пошуках!

   Нехай доля дарує Вам нові досягнення, нові враження, нові здобутки та перемоги, ваша праця завжди буде потрібною і корисною, а успіхи – вагомими та переконливими!

 

 

З повагою,

Президент

Асоціації українських виробників

«Морозиво і заморожені продукти

 

 

 

 

 

 

І.І. Бартковський

 

21 січня 2022 р.