Шановні колеги!

Від імені Асоціації українських виробників

«Морозиво і заморожені продукти»

та від себе особисто щиро вітаю підприємства, учбові та наукові установи, що входять до її складу з нагоди

20 річниці від дня заснування!    Завершується ще один складний 2021 рік. Складний тому, що всі ми не перший рік працюємо в умовах пандемії. Не зважаючи на це, наші підприємства достойно справляються с тими задачами, які стоять перед галуззю, забезпечують населення України якісною продукцією, зберігають обсяги виробництва, нарощують експортний потенціал.

   Від імені Асоціації українських виробників "Морозиво і заморожені продукти" та від себе особисто щиро радий привітати підприємства, учбові, наукові установи, організації з рекламної та видавничої діяльності, що входять до її складу, з нагоди ЮВІЛЕЮ - 20-річчя від дня заснування.

   Адже, ці 20 складних і незабутніх років несли в собі передусім якісне зростання Асоціації та зробили її такою, якою ми її бачимо сьогодні, – потужним, сучасним і визнаним вітчизняною спільнотою об’єднанням.

   Мені приємно відзначити, насамперед, що саме високий рівень професіоналізму наших фахівців, дотримання стандартів, продуктивна міжнародна співпраця та відкритість до діалогу стали складовими стабільної та успішної діяльності Асоціації протягом цих багатьох років.

   Внесок кожного з Вас у розбудову української сфери виробництва морозива та заморожених напівфабрикатів має надвисоку вагу, бо дозволяє нам сьогодні впевнено робити подальші кроки з розвитку та вдосконалення вітчизняної харчової галузі.

   Шановні колеги, нехай натхнення та жага творчого пошуку будуть Вашими вірними супутниками, життя Ваше ─ багатогранним і плідним, шлях до професійного зростання ─ успішним!

   Нехай наш девіз «Разом - ми сильніші!» об’єднує нас і дає сили для вирішення завдань, які стоять перед галуззю.

   Користуючись цією приємною нагодою, щиро бажаю Вам переконливих здобутків, міцного здоров'я, довголіття та родинного щастя!

 

З повагою і найкращими побажаннями,

Президент

Асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти»

І.Бартковський