Шановний

Анатолію Антоновичу!

 

Від імені Асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» та від себе особисто щиро вітаю Вас, викладачів та студентів Київського національного торговельно-економічного університету з Ювілеєм - 75 річницею з дня заснування!


Київський національний торговельно-економічний університет без перебільшення є провідним вищим навчальним закладом України та має IV рівень акредитації. За рейтингом громадських організацій і роботодавців університет посідає одне з лідируючих місць у системі національної освіти, очолює нормотворчу роботу з удосконалення вищої освіти в Україні.

Завдяки зусиллям професорсько-викладацького складу поліпшується наукова база, запроваджуються нові спеціальності, здійснюються послідовні кроки на шляху до інтеграції в європейський та світовий освітній простір. КНТЕУ – член престижних міжнародних організацій: Міжнародної асоціації університетів, Університетської Агенції Франкофонії, Міжнародного товариства товарознавців і технологів, Асоціації передових університетських вищих шкіл бізнесу, Міжнародної асоціації вищих і середніх спеціальних навчальних закладів торгівлі та споживчої кооперації, Всесвітньої асоціації рекреації та відпочинку. Встановлені та підтримуються творчі зв'язки з понад 100 вищими навчальними закладами, міжнародними центрами та установами з більш ніж 30 країнами світу. Здійснюється обмін викладачами, студентами, виконуються міжнародні проекти стосовно інтеграції вищої освіти, вдосконалення освітніх програм різних ступенів підготовки та перепідготовки спеціалістів.

Плідна співпраця між Київським національним торговельно-економічним університетом і Асоціацією українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» є яскравим прикладом суттєвої допомоги вищій школі харчової промисловості України у підготовці спеціалістів високої кваліфікації

Бажаю Вам і Вашому колективу, студентам міцного здоров’я, щастя, життєвих радощів, благополуччя, оптимізму та успіхів у науковій та професійній діяльності!

Нехай доля дарує Вам нові досягнення, нові враження, нові здобутки та перемоги, а ваша праця завжди буде потрібною і корисною, успіхи – вагомими та переконливими!

 

З повагою та найкращими побажаннями,
Президент
Асоціації українських виробників
«Морозиво і заморожені продукти»
І.І. Бартковський