03.08.2021

Підприємства Асоціації займають провідні позиції серед вітчизняних виробників і є лідерами української індустрії морозива та заморожених продуктів. Доречно зазначити, що близько 99% морозива, які знаходяться в обігу на споживчому ринку України, є вітчизняного виробництва, а питома вага виробників морозива, які є членами Асоціації, в загальному виробництві складає понад 85%.

Незважаючи на складну економічну ситуацію в Україні в 2021 році виробництво морозива в Україні за І півріччя поточного року склало 83,2 тис л, що є на рівні 96,6% від виробництва за відповідний період 2020  року.

Найбільшими регіонами–виробниками морозива в Україні залишаються: Житомирська (46,1% від загального обсягу виробництва за 6 місяців 2021 р.), Харківська (18,8%), Дніпропетровська (14,8%), Кіровоградська (6,9%), Тернопільської (3,2%) і Одеська (1,8%) області. Сумарна доля у виробництві інших областей складає 8,4%.

На сьогодні продукція наших підприємств широко представлена на споживчому ринку в усіх регіонах України.

Вітчизняне морозиво – найбільш популярний вид десерту, яке виготовляють з використанням новітніх технологій, виключно з натуральних компонентів і завдяки високим споживчим якостям користується постійним попитом у споживачів.

Адже, філософія українських виробників полягає в тому, щоб випускати такий продукт, спробувавши який одного разу, споживач захоче купити його знову.