Шановний

Станіславе Миколайовичу!

Від імені Асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти»

та від мене особисто прийміть щирі та сердечні вітання з нагоди Вашого 65-ти річчя!

 

   Від усієї душі зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, добра, професійних успіхів та особистих творчих досягнень.

   Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами - керівником вітчизняної наукової школи, доктором педагогічних наук, професором, академіком Національної академії педагогічних наук України.

   Під Вашим керівництвом в НУБіП вибудувана сучасна система поєднання освітнього і наукового процесів відповідно до потреб вітчизняної економіки та світових стандартів. Розроблена оригінальна ступенева система підготовки фахівців для аграрної економіки, адаптована до аналітичних систем освіти передових країн. Розширився перелік спеціальностей і спеціалізацій, сформовано нову оптимальну структуру університету, яка включає навчально-наукові та науково дослідні інститути, факультети, кафедри, навчально-наукові центри які поєднують теоретичні знання з практичним навчанням.

   Завдяки Вам протягом багатьох років здійснюється плідна співпраця між Національним університетом біоресурсів і природокористування України та Асоціацією українських виробників «Морозиво і заморожені продукти», яка є яскравим прикладом спільної діяльності, спрямованої на запровадження новітніх природоохоронних агро- і біотехнологій, здійснення моніторингу і контролю за дотриманням стандартів, якістю і безпекою сільськогосподарської продукції, продуктів її переробки та довкілля.

   Ми знаємо Вас не тільки як компетентного керівника, але і як громадського діяча, вченого, автора багатьох наукових робіт.

   Бажаю подальших успіхів, прихильності долі, щоб кожен Ваш день був наповнений цікавими подіями, приносив невичерпних сил та енергії.

   Нехай додадуть упевненості вашим крокам по дорозі життя дружні почуття усіх, хто поруч з Вами, хто по-справжньому цінує і шанує Вас.

 

З повагою та найкращими побажаннями,

Президент

Асоціації українських виробників

«Морозиво і заморожені продукти»

 

 

 

І.І. Бартковський