Шановний Анатолію Антоновичу!

Від імені Асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» та від мене особисто прийміть щирі та сердечні вітання з нагоди Вашого 70-ти річчя!

 

Від усієї душі зичу Вам міцного здоров’я, щастя, добра, професійних успіхів та особистих творчих досягнень.

   Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами - керівником вітчизняної наукової школи торговельно-економічної галузі.

   Завдяки Вам протягом багатьох років здійснюється плідна співпраця між Київським національним торговельно-економічним університетом і Асоціацією українських виробників «Морозиво і заморожені продукти», яка є яскравим прикладом суттєвої допомоги вищої школи харчової промисловості України у підготовці висококваліфікованих спеціалістів

   Ми знаємо Вас не тільки як мудрого, цілеспрямованого і досвідченого керівника, але і як вченого, автора багатьох наукових робіт.

   Бажаю подальших успіхів, прихильності долі, щоб кожен Ваш день був наповнений цікавими подіями, приносив невичерпних сил та енергії. Хай дружні почуття усіх, хто поруч з Вами, хто по-справжньому цінує і шанує Вас, додадуть упевненості вашим крокам по дорозі життя.

   Нехай здійснюються усі заповітні мрії, а будь які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив.

 

З повагою,

Президент

Асоціації українських виробників

"Морозиво і заморожені продукти"

І.І. Бартковський

 

27 липня 2020 р.