ЯКІСТЬ МОРОЗИВА ПІДТВЕРДЖЕНО

Результати щорічного тестування продукції від АУВМ і ЗП

Якість продукції, а також її безпека мають величезне значення як для економіки країни в цілому, так і для окремо взятого підприємства. З цієї причини вже п’ятий рік поспіль провідні вітчизняні підприємства, члени Асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» (АУВМ і ЗП), беруть участь в добровільному тестуванні їх морозива і напівфабрикатів в рамках програми контролю якості харчових продуктів. За цей час в лабораторіях «Укрметртестстандарт» і «Київоблстандартметрологія» було досліджено понад 70 зразків морозива і близько 40 зразків заморожених напівфабрикатів.

Перевірена продукція

У поточному році Асоціація продовжує працювати в цьому напрямку.

У рамках останнього тестування в торгових мережах були відібрані наступні зразки продукції: морозиво «Крем-пломбір» у вафельному стаканчикові (АТ «Житомирський маслозавод»), морозиво пломбір 12% жиру з наповнювачем полуничним у вафельному стаканчикові (ТОВ «Хладопром»), морозиво пломбір «Стакан Великан» в вафельному стаканчикові з кондитерською глазур'ю (ТОВ «Ласунка»), морозиво «100% морозиво» (АТ «Житомирський маслозавод»), морозиво «Super puper» з комбінованим складом сировини з какао в вафельному стаканчикові (ТОВ «Ласунка»), морозиво з комбінованим складом сировини з наповнювачем «Згущене молоко» ТМ «Розумний Вибiр» ( ПОГ АПВТ «Фірма «Ласка»), морозиво з комбінованим складом сировини з вишневим наповнювачем ТМ «Розумний Вибiр» (ПОГ АПВТ «Фірма «Ласка») і морозиво 12% жирності фісташкове «Морозко» (ТОВ «Хладопром»).

Цього разу фірма «Ласка» була представлена ​​в тестуванні також замороженими напівфабрикатами - пельменями «Манюням» з м'ясом індика і кролика.

Зразки відповідають нормам!

Традиційно відібрані зразки передали для досліджень в ДП «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів». Щоб отримати цілісну та об'єктивну картину даних якості, продукцію перевіряли за фізико-хімічними, органолептичними, мікробіологічними та молекулярно-генетичними показниками.

Результати цьогорічного тестування, як і в попередні рази, порадували, адже фахівці центру знову дали висновок про те, що всі протестовані зразки повністю відповідають нормам і вимогам відповідних ДСТУ.

Цей фактор відіграє важливу роль для покупців, які сьогодні дуже зважено підходять до вибору їжі і готові витрачати гроші на дійсно якісну продукцію.