26.06.2019

   На виконання Експортної стратегії України ("дорожньої карти" стратегічного розвитку торгівлі) на період 2017 – 2021 років, яку у грудні 2017 року затвердив Уряд, Міекономрозвитку України проводить опитування експортерів вітчизняної продукції.

   Результати такого опитування використовуються фахівцями Мінекономроз-витку при розробці рекомендацій для поліпшення експортної політики і послуг для бізнесу.

   Команда Мінекономрозвитку України запрошує вітчизняний бізнес приймати участь у опитуванні, так як думка українських виробників важлива при з'ясуванні ефективності заходів з підтримки експортерів і необхідності визначити, що потрібно поліпшити у сфері розвитку експорту в Україні, а саме: впровадження нових/покращення існуючих сервісів, інформаційна підтримка експортерів, навчальні програми, створення можливостей для діалогу між бізнесом, владою та експертами, впровадження/перегляд торговельних угод тощо.

   Заповнення анкети для опитування за посиланнямhttps://bit.ly/2TJ1Zg.

   Додатково у вкладенні можна ознайомитися з результатами опитування бізнесу що потрібно змінити в державній підтримці експорту?