ТОВ «Компрессорс Інтернешнл»

Павлов Олександр Львович – директор          

Компанія «Компрессорс Інтернешнл» вже майже 20 років є лідером на ринку постачальників компресорного обладнання.

Ми пишаємося багаторічною історією співпраці з нашими партнерами, лідерами світового компресоробудування як Gardner Denver, Hanwha Techwin (Samsung), Donaldson Filtration Deutschland, JCB Power Systems, Elmo Rietschle, Inmatec, Evapco і інші.

Компанія «Компрессорс Інтернешнл» забезпечує поставку, сервісне обслуговування, запасні частини і матеріали практично для всіх галузей промисловості. Серед партнерів компанії найбільші підприємства країни таких галузей як: металургія, машинобудування, суднобудування, гірничодобувна, скляна, цементна, легка промисловість, а також целюлозно-паперова, харчова, медична і багато інших.

Висококваліфіковані фахівці ТОВ «Компрессорс Інтернешнл» виконують комплексні проекти «під ключ», що включає в себе виконання робочого проектування, монтаж обладнання, введення в експлуатацію, забезпечення гарантійного та післягарантійного сервісного обслуговування.

Компанія «Компрессорс Інтернешнл» має сучасні сервісні центри в найбільших містах країни, таких як: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів. Наявність автомобілів, швидке реагування та висококласні фахівці, дозволяють забезпечити високий рівень обслуговування практично в будь-якій точці країни.

Ми виконуємо:

підбір, проектування і постачання компресорного обладнання

пуск і налагодження компресорів

проектування компресорних станцій

гарантійне обслуговування

ремонт і постачання запасних частин

капітальний ремонт гвинтових блоків

системи рекуперації теплової енергії.

Компресорне обладнання, що поставляється компанією, забезпечує значну ефективність всього технічного циклу виробництва, а рівень автоматизації управління забезпечує економію електроенергії, що дозволяє істотно зменшити витрати і собівартість продукції.

Все обладнання, що поставляється компанією «Компрессорс Інтернешнл», має сертифікати відповідності стандартам України.

Адреса:

Центральний офіс:

04086, Київ, вул. Петропавлівська, 54-A

Тел.. 0038 044 467 26 01(02)

факс0038 044 467 26 07

E-mail: kiev@compressors.ua

http: www.compressors.ua