Шановний Богдане Вікторовичу!

   Від імені Асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» та від мене особисто прийміть щирі та сердечні вітання з нагоди Вашого 60-ти річчя!

   Від усієї душі зичу Вам міцного здоров’я, щастя, добра, професійних успіхів та особистих творчих досягнень.

   Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами - керівником вітчизняної наукової школи харчової промисловості.

   Завдяки Вам протягом багатьох років здійснюється плідна співпраця між Одеською національною академією харчових технологій і Асоціацією українських виробників «Морозиво і заморожені продукти», яка є яскравим прикладом суттєвої допомоги вищої школи харчової промисловості України у підготовці інженерів – технологів високої кваліфікації.

   Ми знаємо Вас не тільки як компетентного керівника, але і як вченого, автора багатьох наукових робіт.

   Бажаю подальших успіхів, прихильності долі, щоб кожен Ваш день був наповнений цікавими подіями, приносив невичерпних сил та енергії.

   Нехай додадуть упевненості вашим крокам по дорозі життя дружні почуття усіх, хто поруч з Вами, хто по-справжньому цінує і шанує Вас.

   Нехай здійснюються усі заповітні мрії, а будь які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив.

 

З повагою та найкращими побажаннями,

Президент

Асоціації українських виробників

«Морозиво і заморожені продукти»

І.І. Бартковський