Шановний Станіславе Миколайовичу!

Від імені Асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» та від себе особисто щиро вітаю Вас, професорсько-викладацький склад, студентів та всіх співробітників Національного університету біоресурсів і природокористування України з 120 річницею з дня заснування!

 
   Національний університет біоресурсів і природокористування без перебільшення є провідним вищим навчальним закладом України дослідницького типу, який провадить освітню, науково-дослідну, науково-інноваційну, навчально-виробничу та інформаційно-консультаційну діяльність, спрямовану на вивчення сучасних проблем науки про життя і навколишнє природне середовище, використання, відтворення та збалансований розвиток біоресурсів наземних і водних екосистем, запровадження новітніх природоохоронних агро- і біотехнологій, технологій відродження безпечності та родючості ґрунтів, енергозберігаючих агротехнологій, екологічного і правового менеджменту в сільській місцевості, здійснення моніторингу і контролю за дотриманням стандартів, якістю і безпекою сільськогосподарської продукції, продуктів її переробки та довкілля.
   Завдяки зусиллям професорсько-викладацького складу у 3-х навчально-наукових інститутах та 13-ти факультетах базового закладу університету (м. Київ) і в 10-ти відокремлених підрозділах НУБіП України – регіональних вищих навчальних закладах І-ІІІ рівнів акредитації навчається понад 26 тис. студентів та більше 600 аспірантів, докторантів і пошукувачів.
   Плідна співпраця між Національним університетом біоресурсів і природокористування та Асоціацією українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» є яскравим прикладом, який сприяє розвитку виробництва харчових продуктів в нашій країні. Завдяки такий співпраці виробництва з наукою на сьогодні галузь виробляє безпечну та якісну продукцію на базі національних стандартів.
   Бажаю Вам і Вашому колективу, міцного здоров’я, щастя, життєвих радощів, благополуччя, оптимізму та успіхів у науковій та професійній діяльності!
   Нехай доля дарує Вам нові досягнення, нові враження, нові здобутки та перемоги, а Ваша праця завжди буде потрібною і корисною, успіхи – вагомими та переконливими!


З повагою,
Президент
Асоціації українських виробників
«Морозиво і заморожені продукти»
І.І. Бартковський