Шановні друзі!

Від імені Асоціації українських виробників

«Морозиво і заморожені продукти»

щиро вітаю усіх

з Новим 2022 роком та світлим

Різдвом Христовим!

   Ці свята ми завжди зустрічаємо зі сподіваннями, адже піднімаємося ще на одну сходинку часу і вдивляємося в нові далі.

   Водночас ми прискіпливо оцінюємо прожитий рік, і визначаємо рівень його значимості.

   Приємно відзначити, що підприємства Асоціації займають провідну позицію серед вітчизняних виробників і є лідерами української індустрії морозива і заморожених продуктів. Завдяки творчому підходу до справи, використанню кращого світового досвіду, члени асоціації сягнули високого професійного рівня, який дає змогу активно залучати їх до законотворчого процесу, підготовки нормативних та інших документів, що регламентують відповідність високим критеріям безпечності та якості харчових продуктів в Україні.

   Важливе значення для Асоціації має те, що продукція наших підприємств широко представлена на міжнародному ринку харчових продуктів.

   Отже, віра у зміни на краще, у свої сили та можливості залишає нас оптимістами. Ми переступаємо поріг Нового року з усвідомленням того, що наші мрії і сподівання стають реальністю лише завдяки нашим зусиллям.

   Бажаю всім, щоб у 2022 році здійснилися ваші гарні задуми та сподівання. Нехай все добре та щасливе, що було у минулому році, примножиться і увійде у рік наступаючий.

    Зичу вам міцного здоров’я, миру, сімейної злагоди й добробуту. Хай Новий рік принесе щедрі здобутки, а Різдвяні свята – радість та віру у світле майбутнє.

 

З повагою,

Президент

Асоціації українських виробників

«Морозиво і заморожені продукти»

І.І. Бартковський