Шановні друзі!

Від імені Асоціації українських виробників "Морозиво і заморожені продукти" та від себе особисто радий привітати підприємства, учбові, наукові установи, організації з рекламної та видавничої діяльності, що входять до її складу, з нагоди - 16-річчя від дня заснування.

 
   Приємно відзначити, що 16 років діяльності стали для нашої Асоціації часом не лише стрімкого розвитку бізнесу, потужного лідерського зростання, а й свідомої активної участі у формуванні вітчизняного ринку морозива та заморожених продуктів. Зараз Асоціація це потужне громадське професійне об’єднання, до складу якого входять понад 40 організацій.
   Підприємства Асоціації займають провідну позицію серед вітчизняних виробників і є лідерами української індустрії морозива і заморожених продуктів. Важливе значення для Асоціації має те, що продукція наших підприємств широко представлена на міжнародному ринку харчових продуктів . На сьогодні, вітчизняне морозиво експортується більш ніж до 30 країн світу, що свідчить про високі стандарти безпечності та якості його виробництва в Україні.
   Бажаю всім успішної плідної праці, вигідних ділових контактів і нових професійних здобутків.
   Впевнений, що ми подолаємо всі перешкоди і будемо ще більше працювати, щоб зробити нашу України багатою, щасливою державою.


З повагою,
Президент
Асоціації українських виробників
«Морозиво і заморожені продукти»
І.І. Бартковський