Шановний Сергію Григоровичу!

Від імені Асоціації українських виробників "Морозиво і заморожені продукти" та від себе особисто щиро вітаю Вас та весь колектив підприємства ТОВ «Шоколадна компанія «МиР» - з 15 річницею від дня заснування

 
   ТОВ «Шоколадна компанія «МиР» була заснована у 2002 році. На той час це було перше підприємство в Україні з виробництва індустріального шоколаду та глазурі для кондитерської та молокопереробної промисловості.
   За п’ятнадцять років існування Ваше підприємство значно розширило асортимент продукції з урахуванням вимог сучасного споживача до якості та смаку харчових продуктів.
   Наполеглива праця всіх співробітників ТОВ «Шоколадна компанія «МиР» стала яскравим прикладом того, як досвід і бажання працювати дозволяє досягти високої якості виробленої продукції.
   Бажаю Вам і Вашому колективу, міцного здоров’я, щастя, життєвих радощів, благополуччя, оптимізму та успіхів у професійних пошуках!
   Нехай доля дарує Вам нові досягнення, нові враження, нові здобутки та перемоги. Ваша праця завжди буде потрібною і корисною, а успіхи – вагомими та переконливими!


З повагою,
Президент
Асоціації українських виробників
«Морозиво і заморожені продукти»
І.І. Бартковський