Шановний Володимир Володимирович!

Від імені Асоціації українських виробників "Морозиво і заморожені продукти" та від себе особисто щиро вітаю Вас та всіх співробітників компанії ТОВ «Аграна Фрут Україна» - з 20 річницею від дня заснування.

 
   Сьогодні ТОВ «Аграна Фрут Україна» стабільно працююче виробництво, яке спеціалізується на переробці фруктів, ягід і включає в себе повний цикл робіт: від вирощування сировини до її переробки і випуску нової продукції.
   Завдяки злагодженості, оптимізму, творчому підходу до роботи та наполегливій праці трудового колективу, налагодженому технологічному процесу на підприємстві та новітнім методам обробки фруктів , можна не турбуватися про якість та асортимент фруктових наповнювачів. Ваша продукція завжди смачна та корисна.
   Бажаю Вам і Вашому колективу, міцного здоров’я, щастя, життєвих радощів, благополуччя, оптимізму та успіхів у професійних пошуках!
   Нехай доля дарує Вам нові досягнення, нові враження, нові здобутки та перемоги, а Ваша праця завжди буде потрібною і корисною, успіхи – вагомими та переконливими!


З повагою,
Президент
Асоціації українських виробників
«Морозиво і заморожені продукти»
І.І. Бартковський