Щиро вітаємо Міжнародну громадську організацію "Виставкова федерація України" з нагоди 20-річчя створення!

 

   Сьогодні ВФУ це потужна, сформована за сучасними стандартами організація з командою однодумців, яка послідовно та наполегливо реалізує свої статутні завдання, з метою об'єднання зусиль її членів для сприяння розвитку виставкової діяльності в Україні, а також для захисту їх законних прав і задоволення соціальних, економічних, творчих та інших спільних інтересів. Але чи не найголовніше, ВФУ на сьогодні уособлює інтереси вітчизняних виставкових компаній, які полягають у підвищенні рентабельності власного виробництва, захисті бізнесу на законодавчому рівні, словом, задоволенні потреб українських підприємств у підвищенні їх конкурентоспроможності.
   Можна з упевненістю констатувати, що 20 років ВФУ – це час пошуків і набуття досвіду, вагомих здобутків при вирішенні складних питань підвищення іміджу виставкової діяльності в Україні та світі.
   Зичимо Виставковій федерації України й надалі примножувати добрі традиції патріотизму та конкретних справ, які відкриваються в діяльності всього суспільства, об'єднаного високою метою трансформування України в справжню сучасну розвинену демократичну європейську державу.
   Бажаємо всім мирного неба, міцного здоров’я, добра,  порозуміння та згуртованості через які пролягає шлях до кращого життя.
   Хай в Ваших родинах завжди панує злагода й добробут!


З гайкращими побажаннями та щирою повагою,
Президент
Асоціації українських виробників
«Морозиво і заморожені продукти»
І.І. Бартковський