16 лютого 2017 року відбулися загальні збори Асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти»

з нагоди 15-річчя з дня заснування

   З вітальним словом до гостей та учасників звернувся президент Асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» Бартковський Ігор Ілліч. Також надійшли привітальні адреси від:

Голови Верховної Ради України Парубія А.В.;

Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Кутового;

Ради підприємців при Кабінеті міністрів України, Президента Української аграрної конфедерації,

Народного депутата України Козаченко Л.П.;

Київської міської державної адміністрації;

Київського національного торговельно-економічного університету, представників інших суміжних галузей, наукових та учбових організацій.

Щодо євроінтеграції

   Перший дозвіл на експорт морозива до ЄС серед підприємств Асоціації отримав в листопаді 2015 року ПАТ «Житомирський маслозавод» . Другим підприємством, яке підтвердило досягнення європейських вимог до своєї продукції стало ТОВ «Ласунка», з грудня 2016 року отримало право експорту на європейський ринок. Дотримання вимог європейського законодавства розширює можливості вітчизняних підприємств до експорту харчової продукції. У зв’язку з цим, у 2017 році готуються пройти перевірку Держпродспоживслужби ще три наші підприємства – ПОГ АПВТ «Ласка», ТОВ «Хладопром» і ТОВ «Галичина Ласунка» .

Робота з нормативною документацією і підвищенням якості продукції

   При АУВМ І ЗП створені дві постійно діючи Експертні ради з морозива та заморожених продуктів, завдання яких є розробка нормативних документів, спрямованих на поліпшення технологій і підвищення якості продукції, що випускається. Експертні ради стали колегіальною структурою при Асоціації, за допомогою яких здійснювалася цілеспрямована технологічна політика галузі морозива і заморожених продуктів. . За 15 років своєї роботи Асоціація повністю забезпечила свої підприємства ДСТУ, Технологічними інструкціями до них.

Обсяги виробництва

   У натуральному вираженні ринок морозива в 2016 році склав 90 251 тонн або в грошовому вираженні 116 млн. 171,5 тис. доларів США. Серед виробників в 2016 р., як і минулого року, перше місце займала Житомирська область, обсяги виробництва якої склали 27 460 т. ​​В області основним виробником морозива є компанія «Рудь». Якщо продовжити оцінку вітчизняних лідерів за обсягами виробництва, то на другому місці Львівська область – 17 066т. На третьому місці - Дніпропетровська область, обсяги виробництва якої склали 16 084 тонн, а це в основному компанія «Ласунка». Гарні результати демонструє Кіровоградська область – 11 893 т., лідером області є фірма «Ласка». Стабільний рівень об’ємів виробництва показує Харківська область – 9 221 т., основний виробник якої - компанія «Хладопром». Якщо аналізувати галузь морозива в цілому, то слід зазначити, що 2016 році наростили обсяги виробництва по відношенню до 2015 року 8 регіонів. Це такі основні виробники: ПОГ АПВТ «Ласка» - 128%, ТОВ «Галичина Ласунка» - 116%, ПАТ «Житомирський маслозавод» - 103%.

  

Тандем виробників і науковців

   Для забезпечення галузі виробництва морозива висококваліфікованими спеціалістами за ініціативи Асоціації спільно з НУХТ і ОДАХТ у 2003 року була введена нова спеціалізація «Технологія морозива». За цей період часу, включаючи 2016 рік, випущено більше 300 фахівців вкрай необхідних підприємствам галузі. Крім того, на кафедрах вищезазначених вузів, з урахуванням нової спеціалізації, захищені п’ять кандидатських дисертації, одна докторська.

   

   Безумовно, подальший розвиток галузі буде тісно пов'язаний з професійним рівнем її працівників, нарощуванням наукового потенціалу, впровадженням нових технологій, підвищенням якості продукції, що випускається.

   

   Через необхідність збільшення обсягів надходження на внутрішній споживчий ринок високоякісних харчових продуктів і добросовісного дотримання вимог законодавства при їх виробництві, АУВМ і ЗП спільно з підприємствами в 2016 році ініціювала проведення двічі на рік добровільного дослідження українського морозива та заморожених напівфабрикатів у ДП «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів». У 2016 році, двічі (червень - липень та листопад-грудень місяць), були відібрані зразки продукції та проведені дослідження за фізико-хімічними та органолептичними показниками цих продуктів. Як показало тестування, перевірена продукція повністю відповідає вимогам державних стандартів на морозиво: ДСТУ 4733:2007, ДСТУ 4735:2007 і заморожених напівфабрикатів: ДСТУ 4437:2005 та ДСТУ 6028:2008. Такі дослідження будуть проводитись і надалі двічі на рік.

Вручення свідоцтв новим асоційованим членам Асоціації

   На загальних зборах відбулося вручення свідоцтв асоційованим членам АУВМ і ЗП, які ввійшли до складу Асоціації у 2016 році: ТОВ «Єврокул», ПП «Текстра-Вита», ТОВ «Шоколадна компанія «МиР», ПП «Галафрут», ТОВ «Трелакс Пак», ТОВ ВЗФ «Кіровоградвторма», ТОВ «Галичина Ласунка».

Завдання на 2017 рік

   Основні пріоритети в роботі Асоціації на 2017 рік: - Відкриття нових експортних ринків, посилення своєї присутності на вже освоєних; - Спростити умови торгівлі. Зробити більш ефективну аграрну логістику. - Підвищення ефективності використання сировини та матеріальних ресурсів. - Розробка нових видів харчової продукції, які відповідають вподобанням вітчизняних і закордонних споживачів; - Запроваджувати передові системи контролю та безпеки харчових продуктів. Забезпечити відповідність якості продукції, що випускається. - Постійне впровадження інновацій та залучення інвестицій для удосконалення виробництва морозива і заморожених продуктів. - Суспільний контроль за безпечністю та якістю продукції. - Активно приймати участь у підготовці Законів України, нормативно-правових актів в аграрному та продовольчому секторах.

   

Прогнози та перспективи

   Прогнозувати, що буде далі - дуже складно. Будемо відстежувати ситуацію і робити все, щоб галузь працювала, особливо в законодавчій сфері просування продукції на ринок ЄС та інших країн, нормалізації становища на внутрішньому ринку.

Нагородження підприємств та фахівців галузі виробництва морозива і заморожених продуктів відзнаками з нагоди 15-річчя АУВМ і ЗП 

   За значний внесок у розвиток галузі виробництва морозива і заморожених продуктів України та з нагоди 15-річчя створення АУВМ і ЗП були нагородженні державними та відомчими відзнаками (Міністерство аграрної політики та продовольства України, КМДА та АУВМ і ЗП) провідні підприємства, кращі керівники та фахівці галузі.