Шановний

Любомире Михайловичу!

Від імені Асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» та від мене особисто прийміть щирі та сердечні вітання з нагоди Вашого 65-ти річчя!

 
   Виражаючи почуття глибокої поваги, щиросердечно бажаю Вам міцного здоров’я,  невичерпності життєвих сил та натхнення.
   Нехай Ваші знання, вміння, та відданість справі, висока професійність, кропітка та плідна праця і надалі допомагатимуть Вам вирішувати поставлені завдання та досягати намічених цілей.
   Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами – доктором технічних наук, членом кореспондентом НААН України, автором 226 наукових праць, в тому числі 56 Авторських свідоцтв СРСР і патентів України.
   Завдяки Вам протягом багатьох років здійснюється плідна співпраця між Інститутом продовольчих ресурсів України та Асоціацією українських виробників «Морозиво і заморожені продукти», яка є яскравим прикладом сумісної роботи науки і виробництва над технічною документацією для харчової галузі.
   Бажаю Вам впевненості, подальших успіхів у справах, невичерпної енергії, творчої наснаги, нових звершень та успішного майбутнього.
   Нехай здійснюються усі заповітні мрії, а будь які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив.

 

 

З повагою,

Президент

Асоціації українських виробників

"Морозиво і заморожені продукти"

І.І. Бартковський

 

27 липня 2020 р.