Шановна Оксано Богданівно!

Від імені Асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» та від себе особисто щиро вітаю Вас та всіх співробітників Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган- Барановського -

зі 100 річчям від дня заснування!

    Донецький національний університету економіки і торгівлі ім. М. Туган- Барановського – заклад вищої освіти України зі 100-річною історією, який на сьогодні є потужним дослідницьким та просвітницьким центром. За рейтингом громадських організацій і роботодавців університет посідає одне з лідируючих місць у системі національної освіти, а також є підписантом Великої Болонської Хартії Університетів та членом Європейської асоціації університетів.
   Завдяки зусиллям професорсько-викладацького складу поліпшується наукова база, запроваджуються нові спеціальності, здійснюються послідовні кроки на шляху до інтеграції в європейський та світовий освітній простір. ДонНУЕТ – співпрацює з більш ніж 50 партнерами з Великобританії, Німеччини, Португалії, Франції, Бельгії, Швеції, Польщі та інших країн світу, а також, є постійним партнером у спільних проектах в рамках міжнародних грантових програм Європейського Союзу, Британської Ради, двосторонніх наукових і дослідницьких проектах, грантах приватних фондів.
   За роки функціонування було підготовано більш ніж 65 тисяч високопрофесійних фахівців не тільки для України, але й для ближнього та далекого зарубіжжя.
   Плідна співпраця між Донецьким національним університетом економіки і торгівлі ім. М. Туган- Барановського і Асоціацією українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» є яскравим прикладом суттєвої допомоги вищій школі харчової промисловості України у підготовці інженерів-технологів високої кваліфікації Бажаю Вам і Вашому колективу, міцного здоров’я, щастя, життєвих радощів, благополуччя, оптимізму та успіхів у науковій та професійній діяльності!
   Нехай доля дарує Вам нові досягнення, нові враження, нові здобутки та перемоги, а ваша праця завжди буде потрібною і корисною, успіхи – вагомими та переконливими!
 
 
З повагою,
Президент
Асоціації українських виробників
«Морозиво і заморожені продукти»

 

 


І.І. Бартковський