07.02.2018

   1 березня 2018 року в Україні стартує безкоштовний навчальний онлайн-курс з експорту до Європейського Союзу. Представлення ресурсу відбулося сьогодні, 15 лютого 2018 року, за участю Голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи, представників Мінагрополітики, проекту ЄС «Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС» Association4U, розробників курсу та бізнес-асоціацій.
Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа під час представлення зазначив, що Україна зараз здійснює адаптацію свого законодавства до законодавства Європейського Союзу. Уже, зокрема, прийняті два основоположних для галузі закони: «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про безпечність та гігієну кормів».

   На виконання закону «Про контроль…» уже розроблено 28 підзаконних актів, які зараз проходять процедуру узгодження у ЦОВВ. Разом з цим, на виконання закону «Про корми…» потрібно буде розробити 21 підзаконний акт.
«Загалом у поточному році на виконання стратегії інтеграції України до ЄС, у рамках адаптації законодавства нам потрібно напрацювати та прийняти орієнтовно 120-130 актів», - заявив Голова Держпродспоживслужби.