Шановні друзі! Від імені Асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» що найщиріше вітаю усіх з Новим 2018 роком та світлим Різдвом Христовим

 

   Зимові свята традиційно асоціюються із завершенням етапу в житті кожного з нас, підбиттям підсумків.

   Водночас, вони дають нам нові надії та сподівання, плани та цілі.

   Приємно відзначити, що підприємства Асоціації займають провідну позицію серед вітчизняних виробників і є лідерами української індустрії морозива і заморожених продуктів. Завдяки творчому підходу до справи, використанню кращого світового досвіду, члени асоціації сягнули високого професійного рівня, який дає змогу активно залучати їх до законотворчого процесу, підготовки нормативних та інших документів, що регламентують відповідність високим критеріям безпечності та якості харчових продуктів в Україні.

   Важливе значення для Асоціації має те, що продукція наших підприємств широко представлена на міжнародному ринку харчових продуктів

   Отже, віра у зміни на краще, у свої сили та можливості залишає нас оптимістами. Ми переступаємо поріг Нового року з усвідомленням того, що наші мрії і сподівання стають реальністю лише завдяки нашим зусиллям.

   Нехай новорічні свята сповнять ваші серця радістю й новою надією, принесуть у кожну родину мир і злагоду, добробут і затишок. У ці святкові дні бажаю вам щедрого святкового столу та багатої куті! Зичу вам та вашим родинам Божого благословення, міцного здоров'я, щастя, оптимізму, успіхів, здійснення мрій і сподівань!

З повагою,

Президент 
Асоціації українських виробників 
«Морозиво і заморожені продукти» 
І.І. Бартковський