Дорогі колеги!

Від імені Асоціації українських виробників

«Морозиво і заморожені продукти»

та від себе особисто щиро вітаю

підприємства, наукові та учбові заклади, а також колектив АУВМ і ЗП

з Новим 2020-им роком та Різдвом Христовим!

 

   Новорічні свята - особливі для кожного з нас. Так вже традиційно склалося, що у ці дні ми підводимо підсумки року минулого, аналізуємо перемоги та недоліки.

   Серйозний економічний період переживає наша країна. Складність роботи під час кризи вже встигли відчути на собі практично всі підприємства агропромислового комплексу. Але, не дивлячись на це ми зробили не можливе – не лише пережили цей рік, а й довели всьому світу, що наші підприємства харчової промисловості є самодостатні та ефективні. В цей важкий економічний період підприємства модернізували технологічне оснащення сучасними устаткуваннями світових фірм, що дозволило значно підвищити якість продукції зробивши її конкурентною не тільки в Україні, але і за її межами, ввести в дію нові виробничі потужності, розширити асортимент продукції, і навіть збільшити обсяги виробництва.

   Всі підприємства галузі перейшли на випуск продукції у відповідності до міжнарод­них стандартів якості ІSО 9001 та ІSО 22000 (HACCP), що свідчить про високий професіоналізм спеціалістів.

   Для Асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» 2019 рік став - 18-річним з дня заснування. Підвищений інтерес до нашої організації свідчить про пра­вильну стратегію Асоціації, котра об'єднує всіх учасників за інтересами.

   Хочу висловити щиру подяку всім тим, хто брав участь у наших різноманітних заходах, сподіваюся на нашу подаль­шу співпрацю.

   Бажаю усім Вам, щоб 2020 рік став роком реалізації усіх Ваших людських та професійних прагнень. Хай доля щедро обдаровує Вас, рідних та близьких Вам людей здоров’ям, щастям, оптимізмом та любов’ю!

З побажаннями гарного настрою

та веселих і щасливих свят,

Президент 
Асоціації українських виробників 
«Морозиво і заморожені продукти» 
І.І. Бартковський