Шановні друзі! Від імені Асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» що найщиріше вітаю усіх з Новим 2019 роком та світлим Різдвом Христовим

 

   За доброю традицією, проводжаючи рік минулий, оцінюємо пройдений шлях та визначаємо плани на майбутнє.

   Рік 2018-й був позначений багатьма пам’ятними подіями. Приємно відзначити, що підприємства Асоціації займають провідну позицію серед вітчизняних виробників і є лідерами української індустрії морозива і заморожених продуктів.

   Завдяки творчому підходу до справи, використанню кращого світового досвіду, члени асоціації сягнули високого рівня якості випускаїмої продукції, що дало змогу значно розширити експортний потенціал підприємств.

   Висловлюємо подяку всім, хто наполегливою щоденною роботою сприяє примноженню наших надбань, підвищенню авторитету підприэмств харчової галузі на теренах України та світовому рівні.

   У 2019 рік ми входимо з новими планами, задумами та сподіваннями на добрі зміни. Упевнений, тільки наша згуртованість, об’єднання зусиль виробників, науки, державних структур дадуть змогу гідно відповісти на виклики сьогодення, забезпечити у новому році вихід на нові рубежі економічного і соціального розвитку.

   Добра і щастя вам у році новому, міцного здоров’я, тепла і добробуту в кожній оселі.

   Нехай Новий 2019 рік принесе мир, злагоду і достаток, наснагу на нові здобутки задля розквіту нашої Країни

З повагою,

Президент 
Асоціації українських виробників 
«Морозиво і заморожені продукти» 
І.І. Бартковський