17.10.2017

   Харківський суд заборонив львівському виробнику морозива «ЛІМО» використовувати знак «Каштан». Таке рішення Господарський суд Харківської області прийняв 18 вересня за позовом «Фабрики морозива Хладопром» (випускає морозиво під маркою «Хладік»), на яку й зареєстроване свідоцтво на користування цим знаком.

   Проведена в рамках судової справи експертиза встановила, що морозиво «ЛІМО», у назвах якого згадане слово «Каштан», порушує права харківської компанії. У висновках Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз вказано, що упаковки львівського морозива можуть ввести в оману покупців, оскільки позначення назв морозива львівської та харківської фірм є дуже схожим і їх можна сплутати.

   Саме ж свідоцтво на знак «Каштан» зареєстроване ще у 2001 році за «Київським холодокомбінатом №2». У травні 2001 року права власності на цей знак передали харківській компанії «Хладопром». Згідно з даними Держреєстру свідоцтв на знаки для товарів і послуг, свідоцтво на знак «Каштан» буде чинним до лютого 2019 року.

   Оскільки зараз саме харківська фірма має право використовувати знак «Каштан», суд задовольнив позов «Фабрики морозива Хладопром».