Шановний Богдане Вікторовичу!

Від імені Асоціації українських виробників "Морозиво і заморожені продукти" та від себе особисто щиро вітаю Вас та всіх співробітників Одеської національної академії харчових технологій - з 115 річницею з дня заснування!

 
   Одеська національна академія харчових технологій без перебільшення є провідним вищим навчальним закладом України та має IV рівень акредитації. За рейтингом громадських організацій і роботодавців академія посідає одне з лідируючих місць у системі національної освіти, очолює нормотворчу роботу з удосконалення вищої освіти в Україні.
   Завдяки зусиллям професорсько-викладацького складу поліпшується наукова база, запроваджуються нові спеціальності, здійснюються послідовні кроки на шляху до інтеграції в європейський та світовий освітній простір. ОНАХТ – член Асоціації європейських університетів з 2004 року, а також, володар нагород «Інтелект нації», «Європейська якість».
   За роки функціонування академія підготувала більш ніж 65 тисяч високопрофесійних фахівців не тільки для України, але й для ближнього та далекого зарубіжжя.
   Плідна співпраця між Одеською національною академією харчових технологій і Асоціацією українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» є яскравим прикладом суттєвої допомоги вищій школі харчової промисловості України у підготовці інженерів-технологів високої кваліфікації.
   Бажаю Вам і Вашому колективу, міцного здоров’я, щастя, життєвих радощів, благополуччя, оптимізму та успіхів у науковій та професійній діяльності!
   Нехай доля дарує Вам нові досягнення, нові враження, нові здобутки та перемоги, а ваша праця завжди буде потрібною і корисною, успіхи – вагомими та переконливими!


З повагою,
Президент
Асоціації українських виробників
«Морозиво і заморожені продукти»
І.І. Бартковський