Шановний Ігор Андрійович!

Від імені Асоціації українських виробників "Морозиво і заморожені продукти" та від себе особисто щиро вітаю Вас та всіх співробітників компанії ТОВ «Ласунка» - з 20 річницею від дня заснування.

    Дотримуючись кращих традицій вітчизняного та світового виробництва Ваша Компанія зайняла одне з провідних місць серед підприємств з виробництва морозива в Україні.
   Завдяки широкому асортименту та поміркованому об’єднанню традиційних рецептів ваша продукція давно заслужила довіру та визнання українських споживачів. Народна любов, підсилена авторитетною думкою експертів, неодноразово відзначала продукцію Вашого підприємства на різних міжнародних виставках.
   Наполеглива праця всіх співробітників ТОВ «Ласунка» стала яскравим прикладом того, як оновлення асортименту, новітніх технологій та дотримання національних традицій сприяє поліпшенню якості виробленої продукції.
   Бажаю Вам і Вашому колективу, міцного здоров’я, щастя, життєвих радощів, благополуччя, оптимізму та успіхів у професійних пошуках!
   Нехай доля дарує Вам нові досягнення, нові враження, нові здобутки та перемоги, а Ваша праця завжди буде потрібною і корисною, успіхи – вагомими та переконливими!


З повагою,
Президент
Асоціації українських виробників
«Морозиво і заморожені продукти»
І.І. Бартковський